Wat maken we mee
2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | Eerdere berichten
Maart | Februari | Januari
01-04-2014
Morre en Flo

Joehoe, hier zijn we nog maar eens, Morre en Flo. Ja mensen, wij wachten nu al heel lang op ons gouden mandje en stiekem hopen we dat wij voor altijd bij mekaar kunnen blijven. Wij zijn mekaars tegenpolen en zoals gekend “opposites attract”!
Ze zeggen dat ik (Morre) een moeilijk karakter heb, en dat ik een macho-man ben omdat ik het niet altijd goed met andere katers kan vinden. Ik kreeg hier dan ook het gezelschap van een knappe kattin Flo. Zij heeft een hard leven op de straat achter de rug en is zeer achterdochtig. Mijn bruisend enthousiasme staat dan ook haaks op haar stille gereserveerdheid. Zij had duidelijk een oogje op mij, kwam dan een beetje opdringerig tegen mij aan staan wrijven, neen, ik wist eerst niet goed wat ik met haar aanmoest. Ik toon mijn tere hartje ook niet aan de buitenwereld, maar eens we alleen zijn, dan kruip ik gezellig bij haar in de zetel. Als ik in haar buurt blijf, dan krijgt ze ook weer meer vertrouwen.
Verder amuseer ik mij hier wel. We hebben goed opgeleide dienaren, die voor ons het huishouden doen, en voor lekker eten zorgen. Hoewel, soms durven ze wel eens een vies pilletje onder mijn eten doen als ik teveel aan mijn pels lik (Morre heeft cortisone nodig owv eosinofiel granuloom).
Maar genoeg gekletst. Ik moet nu weg. We hebben zo dadelijk een afspraak bij de kapper voor een goede borstelbeurt.
Lees het vorige bericht | Lees het volgende bericht






